بیانیه جوانان حامی دکتر محمدباقر قالیباف

( ما شاهد رویش یک طبقه ی جوان،علاقمند،مومن و جستجوگر در زمینه های انقلاب هستیم ).
مقام معظم رهبری

انقلاب اسلامی به عنوان سرمنشاء نقش آفرینی مردم در سرنوشت خویش از ابتدای شکل گیری اش تا بحال به دست جوانان انقلابی ایران اسلامی تناور گشته و رشد یافته است.. براساس نص صریح کلام امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه “میزان رأی ملت است” به برکت انقلاب اسلامی مردم ایران اصلی ترین نقش را در تعیین عالی ترین مقام اجرایی کشور دارند. بر اساس آموزه های گفتمان انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری مشارکت در انتخابات حق و تکلیف توأمان محسوب می گردد.
جریان انقلاب اسلامی به عنوان جریانی مردمی، پویا و پیش رونده، با رویش ها و پیوستن جوانان و نوجوانان هر روز منسجم تر و پر قدرت تر درمسیر آرمان های متعالی انقلاب رشد می یابد. ما جوانان ایران اسلامی با توجه به معضلات اقتصادی موجود و روند فرسایشی و کاهل مدیریت اجرایی کنونی؛ رفع فقر و بیکاری فزاینده در کشور را در گرو روی کار آمدن مدیرانی پرانگیزه، متخصص، با برنامه، انقلابی و جهادی می دانیم. پر واضح است در بین نامزدهای موجود در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری یگانه نمود اینگونه مدیریت آقای دکتر محمد باقر قالیباف است. دکتر قالیباف به عنوان شخصی انقلابی که از ابتدای جوانی تا به حال در خدمت آرمان های نظام و آبادانی کشور بوده است، در این دوره از انتخابات با دعوت ما جوانان پا به عرصه نهاده تا با روحیه جهادی در راه اعتلای میهن بکوشد. بنابراین صراحتاً حمایت خود را جهت رفع معضلات کنونی کشور از برنامه و شعارهای”دولت مردم” اعلام می داریم و معتقدیم تداوم دولت فرتوت و خسته کنونی موجب خسران و تضییع حقوق مردم و منابع کشور می گردد. ما جوانان ایران اسلامی با صدایی رسا و روحیه جهادی خطاب به دکتر قالیباف اعلام می کنیم که جوانمردانه بر آن عهدی که بستیم هستیم و تا روز انتخابات جهت تنویر فضای عمومی و آسیب های تداوم دولت حرف کنونی از پای نمی نشینیم و جوانمردانه دولت مردم را جهت خدمت به کشور حمایت می کنیم.
اینک با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) وفرارسیدن هفته جوان در آستانه فرصت مبارک انتخابات از تمامی جوانان ایرانی داخل و خارج از کشور می خواهیم به خیل عظیم رویش جوانان انقلابی ایران اسلامی بپیوندند تا با ایجاد شور و نشاط انتخاباتی مانع از ادامه روند مخرب کنونی شوند و با انتخاب آگاهانه دکتر قالیباف و حرکتی فراگیر و هماهنگ؛ حقیقت کارآمد و گره گشای تفکر انقلابی را تبیین و در باور عمومی مستحکم نمایند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد